Aktuální nabídka štěňat s průkazem původu

V případě zájmu o vložení inzerátu nás kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zašlete nám veškeré podklady a informace pro inzerci: název vaší chovatelské stanice, o jaký vrh se jedná, datum narození, rodiče vrhu, váš popisek k inzerátu a kontakt. K tomu nám zašlete jednu fotografii každého z rodičů a fotografie štěňat (max. 10). Inzerát zde bude umístěn po dobu 2-3 měsíců. Jakmile bude váš inzerát neaktuální, kontaktujte nás pro jeho smazání.

Jednotlivé inzeráty jsou řazeny dle data narození vrhů.        


 

Chovatelská stanice

PRINCE OF SUNLIGHT (Maďarsko)

Vrh "A"

Datum narození: 11.8.2019

Otec

PRINCE OF SUNLIGHT MR.BOMBASTIC

 

Matka

PRINCE OF SUNLIGHT U'RE SO BEAUTIFUL

I've got a promising sable litter (1 dog, 4 bitches)  from a special combination on 11'th of August.

Some babies are still available, especially to breeders who care about health & type. All of these puppies are MDR and DM clear (by parentage), some of them can be CEA carrier also.

Sire: my beloved Prince of Sunlight Mr.Bombastic, who is the proud father of many champions and winners. He is MDR and DM clear.

Dam: Prince of Sunlight U'Re So Beautiful, who was 2nd placed two times, unites herself the health (she is CEA carrier, MDR and DM clear) and type.
Pedigree

 

 Kontakt: Szalczinger József, Maďarsko, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tel.: +36 30 991 2651, web