Plánované a očekávané vrhy

V případě zájmu o vložení inzerátu nás kontaktujte na e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a zašlete nám veškeré podklady a informace pro inzerci: název vaší chovatelské stanice, o jaký vrh se jedná, kdy očekáváte jeho narození, rodiče vrhu, váš popisek k inzerátu a kontakt. K tomu nám zašlete jednu fotografii každého z rodičů. Po narození vrhu nás nezapomeňte opět kontaktovat a přesuneme váš inzerát do narozených vrhů a doplníme potřebné informace.

Jednotlivé vrhy jsou řazeny dle očekávaného data narození.


 

 

Chovatelská stanice

LA ESPERANZA ESTRELLADA

Předpokládané datum narození: okolo 26. října 2018

Otec

SKABONA KISS´N RUN

 

Zdraví: MDR +/+, DM -/-, CEA/PRA/kat. - prosté

Výstavy: Norský junior šampion, Litevský šampion

7x CAC, 3x CACIB, res. CACIB, 2x BOB, BOS, BIG 3

 

Matka

NESSIATA BLUE DREAM VON DER ISCHLERBAHN

Zdraví: MDR +/+, DM +/+, CEA -/-

Výstavy: 5x CAC, 2x Res.CAC, VN1, 2x CAJC, 4x vítěz třídy, krajský vítěz

Canisterapeutický pes

 

Přijímáme záznamy na štěňátka z dlouho očekávaného spojení Nessiata Blue Dream von der Ischlerbahn (import Rakousko) a Skabona Kiss´N Run (import Švédsko).
Očekávají se milé přátelské povahy a hezký exteriér.
Štěňátka by se měla narodil okolo 26.10.2018 a měla by být v barvě blue merle a tricolor. Všechna štěňátka budou odcházet do nových domovů plně socializovaná, očkovaná, odčervená, čipovaná. Dostanou do začátku výbavičku do nového doma, veškeré rady a chovatelský servis samozřejmostí. Štěňátka budou mít také dělané zdravotní testy.
Předpokládaný termín odběru bude okolo Vánoc.

 Kontakt: Kamila Cerhová, Kosmonosy, E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tel.: +420 608 618 404, web